Single mum REAL life #01

Protože se mi poštěstilo vyprodukovat úžasné mláďátko a zárověň se dostat do situace, kdy nemáme tatínka… rozhodla jsem se trochu objasnit, jak to teda ty samo-matky dělají. Kecám, já o tom zatím nemám páru, ale ráda si nechám poradit:)
Podle obrázků na internetu je základ dne – převlíknout se do kostýmku, namalovat se a zapnout jabko.

stock-photo-working-together-young-beautiful-businesswoman-using-laptop-while-sitting-with-her-baby-girl-at-390656335-1.jpg

Asi nezapadáme, běžně totiž s nevyčistěnýma zubama bežím do Jednoty pro rohlíky pro pejska, pak jdeme na procházku, na ní se miminko najííí a vlastně i pes (ha, furt mám v kapse ty dva rohlíky:). Doma se snažím spící novorozeně nevzbudit, vyčistit si konečně ty zuby a celkově ze sebe udělat trochu člověka. Převlíknout se zase do pyžama a poblinkaného županu (miminko je příkladný savec a raději se přejí a vybleje to, než aby kdy přestalo pít:)) a začít trochu pracovat. Deadline je totiž deadline a bez práce nejsou plínky ani rohlíky.
Jo! a ráno se snažím si udělat kafe – žádný fancy one… kde jsou ty časy, kdy si člověk dělal lattééé z domácího kokosového mléka, posypané kousky mandlí a tak akorát porcí medu. Nesska to jistí 😀
Je to ale celé krásné a neměnila bych. 

01) Miminko vs. chce se mi faaakttt moooc moooc na záchod 😀

Přes den to je pohoda. My na nějaký soukromí stejně nehrajeme:)
Nicméně situace, kdy miminko kňourá v noci a vy víte, že jakmile odejdete ( i 10 cm je daleko:)), tak se rozeřve a vy pak budete muset hodinu uklidňovat tvorečka, kterej spustí tak šílenou kakofonii, že budete litovat toho, že jste kdy odešla … tahle realita vás staví na šikmou plochu.

Odejdu – vykonám, to co musím, YESSS… 🙂 ale přijdu minimálně o hodinu spánku, kdy budu uklidňovat malého vzteklouna, OH NOOOO.

Neodejdu – prasknu a asi i umřu, a kdo se postará o mého milovaného drobečka?, OH NOOOO. Miminko je spokojené, YESSSS, než teda nezjistí, že jsem mrtvá, OH FCK NOOOO:)

Jdeme spolu – zdá se to být win win situace. Je a není:) Nezapoměňte, že kňourajícího tvora nechcete vzbudit. Zapomeňte tedy na světlo. A že se vám po té tmě špatně stahují kalhoty od pyžama? Zkusili jste si je jednou rukou oblíct? Dolů to jde líp, vím o čem mluvím 😀 A kde, že je ten toaleťák…
Pojďme být nechutní. Víte, že žena po porodu často krvácí a tečou z ní kdovícotoje? Měnit si jednou rukou vložku? Nemožné… a to nemluvím o tom, že hnedka po porodu je snad jediná možnost se po tom všem osprchovat. Fuuuuuj:)

23469344_10214338374044085_763760044_o.jpg

3 komentáře: „Single mum REAL life #01

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s